KN2-AP-100 - radiální ventilátor, zpětná klapka, filtr, provedení na omítku

radiální ventilátor, 230V, IPX5, provedení na omítku

POUŽITÍ
Tento typ ventilátoru je vzhledem ke svým parametrům předurčen k použití pro potrubní rozvody relativně větších délek s vyšší tlakovou ztrátou (při dodržení vzduchotechnických pravidel návrhu ventilátoru).

PODMÍNKY PROVOZU
Ventilátor je určen pro provoz ve vnitřním základním prostředí s okolní teplotou od 0°C do +40°C, pro dopravu čistého vzduchu bez prachu, mastnot, výparů chemikálií a dalších znečištění. Dále je nutné zajistit, aby ventilátor nenamrzal, nestékal do něj a neusazoval se v něm kondenzát vody z potrubí. Elektrické krytí motoru ventilátoru je IPX5.

Ventilátor KN2

SKŘÍŇ
Skříň je vyrobena z elektricky nevodivého termoplastu TP bílé barvy. Plast je mechanicky odolný, barevně stálý a snadno čistitelný. Skříň je možné umístit na stěnu nebo i pod omítku.

OBĚŽNÉ KOLO
Oběžné kolo je radiální. Je vyrobeno z pozinkovaného plechu.

MOTOR
Asynchronní motor se stíněnou kotvou nakrátko. Vnější rotor je uložen v kuličkových ložiskách s tukovou náplní na celou dobu životnosti. Tepelná ochrana přímo v motoru. Teplotní odolnost do 40°C. Krytí IPX5.

SMĚR PRŮTOKU
Směr průtoku je od přední sací mřížky k zadnímuvýfukovému hrdlu.

ELEKTRICKÁ SVORKOVNICE
Připojovací svorkovnice je umístěna pod přední sací mřížkou ventilátoru a lze ji zpřístupnit jednoduchou demontáží sací mřížky.

INSTALACE
Snadná a rychlá instalace ve svislé (i vodorovné poloze - provedení ERK-F). Skříň ventilátoru je připravena jak pro vnější montáž, tak pro umístění pod omítku.

Ventilátor KN2

REGULACE OTÁČEK
Regulace otáček se provádí elektronickými nebo transformátorovými reg. otáček změnou napětí.

Rádi Vám s výběrem poradíme. Neváhejte a kontaktujte nás:


Dostupnost: skladem
Kód: KN2-AP-100

2930Kč vč. DPH
KN2-AP-100 - radiální ventilátor, zpětná klapka, filtr, provedení na omítku