SR SILENT 100TR- velmi tichý, zpětná klapka, kuličková ložiska, časový doběh

230V/50, IP24, zpětná klapka, časový doběh,  velmi tichý, 26,7dB(A)

stropní/nástěnný ventilátor

POUŽITÍ
Tento typ ventilátorů je vzhledem ke svým parametrům předurčen k použítí pro kratší vzduchotechnické potrubí s nízkou tlakovou ztrátou, případně k odsávání přímo přes zeď. Do stropu lze montovat ventilátor pouze bez klapky. Nedoporučuje se přímá montáž do podhledů a kontrukcí, které mohou rezonovat.

PODMÍNKY PROVOZU
Ventilátor je určen pro provoz ve vnitřním základním prostředí s okolní teplotou od 0 °C do +40 °C, pro dopravu čistého vzduchu bez prachu, mastnot, výparů chemikálií a dalších znečištění. Dále je nutné zajistit, aby ventilátor nenamrzal, nestékal do něj a neusazoval se v něm kondenzát vody z potrubí. Elektrické krytí ventilátoru je IP24.

Ventilátory SR SILENT

SKŘÍŇ
Skříň je vyrobena z elektricky nevodivého termoplastu ABS bílé barvy. Přednostmi plastu ABS jsou mechanická odolnost, barevná stálost a snadná čistitelnost. Skříň je připravena pro montáž na stěnu nebo na strop.

MOTOR
Asynchronní s kotvou nakrátko. Je vybaven tepelnou pojistkou proti přetížení a kuličkovými ložisky. Napájení 230 V/50 Hz. Pracovní teplota max. 40 °C.

SMĚR PRŮTOKU
Směr průtoku je od přední sací mřížky k zadnímu výfukovému hrdlu. (Na obrázku výše označeno šipkou.)

ELEKTRICKÁ SVORKOVNICE
Připojovací svorkovnice je umístěna pod přední sací mřížkou ventilátoru a lze ji jednoduchou demontáží zpřístupnit.

INSTALACE
Snadná a rychlá instalace v horizontální nebo vertikální poloze. Při instalaci do stropu doporučujeme z ventilátoru odstranit zpětnou klapku. Zadní strana ventilátoru je připravena pro přímou montáž do zdi nebo stropu pomocí 4 šroubů, které jsou dodávány spolu s hmoždinkami standardně ke všem ventilátorům.

Rádi Vám s výběrem poradíme. Neváhejte a kontaktujte nás:


Dostupnost: skladem
Kód: SR100T

1381Kč vč. DPH
SR SILENT 100TR- velmi tichý, zpětná klapka, kuličková ložiska, časový doběh